Najmodniejsze spódnice 2018

Najlepszy dodatek do spódnicy – piękne rzęsy

jakie-serum-do-rzes-najlepsze
[Głosów:0    Średnia:0/5]

jakie-serum-do-rzes-najlepszeChyba nie ma nic bardziej kobiecego niż spódnica. Z odpowiednim dodatkiem tworzy niepowtarzalny i niebanalny look.

Czy jest coś równie kobiecego? Coś, czego brakuje w męskiej garderobie lub na co nie zdecyduje się żaden facet. Większość kobiet pomyśli raczej o szpilkach, torebce i makijażu. Warto jednak zwrócić uwagę na to, bez czego nie ma dobrego makijażu, czyli… piękne rzęsy. Nie ma lepszego i bardziej naturalnego dodatku do spódnicy niż wachlarz długich rzęs!

PIĘKNE RZĘSY NAJLEPSZYM DODATKIEM

Optycznie otwierają oczy, sprawiając, że wydają się większe i piękniejsze. Podkreślają spojrzenie, a często wprowadzają też nutę tajemniczości. To właśnie rzęsy są najpiękniejszą ozdobą kobiecej twarzy. Czasami nie trzeba niczego więcej prócz perfekcyjnie podkreślonych rzęs. Naturalne piękno przejawia się właśnie w detalach.

SPOSOBY NA PIĘKNE RZĘSY

Żeby poczuć się kobieco i pewnie, większość kobiet zaprzyjaźnia się z maskarą. Ten prosty kosmetyk, który w XIX w. wymyślił Eugene Rimmel, pozwala w kilka chwil uzyskać wyraziste, długie i pięknie podkreślone rzęsy. Niestety wytuszowanie rzęs bywa problematyczne, kiedy włoski są cienkie, krótkie i rzadkie.

Na to również kobiety znalazły sposób, czyli przedłużanie rzęs. Zastępują naturalne rzęsy sztucznymi. Czy to jednak dobre rozwiązanie? Regularne przedłużanie i zagęszczanie osłabia rzęsy i może powodować ich nadmierne wypadanie. To dobry sposób na jednorazowe podkreślenie spojrzenia, bo w dłuższej perspektywie jest zarówno szkodliwe, jak i bardzo kosztowne.

CEL TO NATURALNE PIĘKNO

Moda na naturalność przejawia się nie tylko w naturalnych i mniej wymyślnych krojach spódnic. To również naturalny makijaż w stylu „no make-up”, naturalne kosmetyki np. mineralne, ale również podkreślanie naturalnego piękna. Czas zadbać o swoje rzęsy. Jak to zrobić?

Najskuteczniejszy i najbardziej kompleksowo działający kosmetyk to odżywka do rzęs. Z pozoru niewielkie serum może przywrócić gęstość, elastyczność i blask naszym rzęsom. Maskara nie będzie już ratunkiem, ale dodatkowym sposobem na podkreślenie rzęs. Regularna pielęgnacja rzęs odpowiednim serum to sposób na ich wydłużenie, zagęszczenie i przyciemnienie. Efekty pojawiają się już po 2-3 tygodniach.

Jedyne, co będziesz musiała zrobić przed wyjściem z domu, to ubranie ulubionej ołówkowej spódnicy z koszulą, przeczesanie włosów i muśnięcie rzęs maskarą!

Udostępnij na:
(Przeczytano 115 /1)

RelatedPost